Leatt MTB Gravity 4.0 тениска, loam brown
Leatt MTB Gravity 4.0 dres
Dres Gravity 4.0 с къси ръкави предлага дишащ комфорт и дълготрайна издръжливост за състезатели в гравитационните дисциплини, които изискват свободна кройка и безкомпромисна производителност.Изработен е от материал IceYarn – охлаждаща, бързосъхнеща тъкан, изпредена от утайка от кафе. Благодарение на това ще се чувствате свежи дори при интензивни карания и през дългите дни в байкпарка. Класическата кройка (regular fit) и еластичният материал осигуряват лежерно усещане и са проектирани така, че дресът да пасва както с протектори за тяло, така и без тях. Освен това, яка е съвместима с протектор за врат.
Благодарение на лазерно изрязана вентилация, материал, нежен дори към чувствителната кожа, и екологичен сертификат bluesign®, това е очевидният избор за запалени състезатели, които живеят за уикенд карания с пълна газ.
|
Класическа кройка (Regular fit) за спокойно каране
|
|
Еластична кройка, адаптирана за носене с протектори за тяло
|
|
Кройка на яката, съвместима с предпазител за врата
|
|
IceYarn, изработен от утайка от кафе с естествена охлаждаща функция, 4-посочно еластичен и биоразградим
|
|
Технологията FastDry съхне 200% по-бързо от памука и 50% по-бързо от полиестера
|
|
Естествена антибактериална функция
|
|
Изключително мек на допир, подходящ и за чувствителна кожа, гарантира първокласен комфорт
|
|
Оверлок шевове за по-голям комфорт
|
|
Материал със сертификат bluesign® (златен стандарт за устойчиви текстилни изделия)
|
|
UPF 50
|
|
Лазерно изрязани перфорации
|
|
Кърпичка за очила от микрофибър
|
| Пол | Мъжки |
| Цвят | loam brown |
| Кройка | свободен |
| ID на продукта | 368161 |
Фланелки/якета/жилетки/тениски
| Размер | XS (EU 46/US 36) | S (EU 38/US 38) | M (EU 50/US 40) | L (EU 52/US 42) | XL (EU 54/US 44) | 2XL (EU 56/US 46) | 3XL (EU 58/US 48) | 4XL (EU 60/US 50) | 5XL (EU 62/US 52) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Дължина на ръкава (cm) | 74-76 | 76-78 | 78-80 | 80-82 | 82-84 | 84-86 | 86-88 | 86-88 | 86-88 |
| Гръдна обиколка (cm) | 91 -96 | 96-102 | 102-106 | 106-112 | 112-116 | 116-122 | 122-127 | 122-127 | 122-127 |
| Височина (cm) | 162-168 | 168-172 | 172-178 | 178-182 | 180-185 | 182-188 | 183-188 | 183-190 | 184-193 |
Панталони/къси панталони
| Размер | XS (EU 46/US 28) | S (EU 48/US 30) | M (EU 50/US 32) | L (EU 52/US 34) | XL (EU 54/US 36) | 2XL (EU 56/US 38) | 3XL (EU 58/US 40) | 4XL (EU 60/US 62) | 5XL (EU 62/US 44) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Талия (cm) | 68-73 | 73-78 | 78-83 | 83-88 | 88-93 | 93-99 | 99-104 | 104-109 | 109-115 |
| Дължина на чатала (cm) | 76-78 | 78-79 | 79-81 | 81-83 | 83-85 | 83-86 | 84-86 | 85-87 | 86-87 |
| Височина (cm) | 162-168 | 168-172 | 172-178 | 178-182 | 180-185 | 182-188 | 183-188 | 183-190 | 184-193 |
Тук ще намериш отговори на твоите въпроси относно доставката, плащането, сигурността и много други неща.
Покажи информация
































































Вариант Leatt MTB Gravity 4.0 dres, dusty red
Na moju postavu výšky 188,5cm a cca 96kg sedí veľkosť XL presne.
Преведи с GoogleПокажи оригиналаDres je z kvalitného materiálu, príjemne chladí, ale nie je tenký. Dosť sa potím, ale nemal som pocit, že by nestíhal, resp. pot odsaje primerane - nemám rád, keď som až suchý, potom ma nemá čo chladiť. Jazdil som minulú sezónu merino, ale to som rýchlo zničil (devold klovstien - inak geniálny dres)
Rukávy sú dlhé skoro po lakte, mne sa to veľmi páči - dáva mi to pocit dobrého strihu a tiež ochranu ramien. Bude sa to tiež hodiť pri chladnejších dňoch.
Вариант Leatt MTB Gravity 4.0 dres, dusty red
Tricko maximalne priedusne, rychlosknuce. Testovane v terene na priamom slnku, 90min.,+36°C. Velka spokojnost.
Преведи с GoogleПокажи оригиналаВариант Leatt MTB Gravity 4.0 dres, čierna
Вариант Leatt MTB Gravity 4.0 dres, cream white
Вариант Leatt MTB Gravity 4.0 dres, cream white
Вариант Leatt MTB Gravity 4.0 dres, loam brown
Вариант Leatt MTB Gravity 4.0 dres, čierna